Плотер

  • Плотер

У нас Ви можете замовити плоттер для нарізання гідрогелевої плівки. Наші плоттери не прив'язані до виробника плівки і не обмежені в кількості порізів. Строк очікування замовлення від 30 до 60 днів (залежить від способу доставки, який Ви оберете).
Трохи детальніше про переваги:
Універсальний різак для захисних плівок базується на фізичному режимі різання, який можна використовувати для налаштування різних мобільних телефонів. Ним можна вирізати на передню та задню частину мобільного телефону, захисну плівку для екрана планшета та захисну плівку для екрана розумного годинника.
За допомогою інноваційного універсального плоттера Ви можете задовольнити потреби клієнтів у різних видах плівок для екрану.
На даний момент плоттер тримає в пам'яті більше 23 000 шаблонів для різних моделей гаджетів, і оновлює їх щодня.
Вам не потрібно виконувати складне оновлення даних, просто підключіть пристрій до мережі WI-FI, і Ви автоматично отримаєте дані, включаючи найновіші моделі  гаджетів.
Ми прекрасно розуміємо важливість точного різання. Технологія точного позиціонування дозволяє фізичному ножу починати вирізання з точного положення, і зробити всі отвори у правильному розташуванні.
Апарат має високоточний фізичний ріжучий ніж з точністю різання до 0,1 мм. Пропонована нами модель плоттера має 4 регульовані притискні колеса, які дозволяють нарізати плівки різної твердості та товщини.
Наша машина для виготовлення захисту екрана мобільного телефону не має обмежень у часі різання, тобто Вам не потрібно купувати ріжучий кредит.
При всіх своїх достоїнствах, наш плоттер має доступну ціну, Вам не потрібно переплачувати за його якісну працю.

Для замовлення та уточнення всіх деталей зверніться до наших менеджерів.

03.05.2023 21:09:58
0
46

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!